Luty w ,,Gumisiowej Krainie”
19159
post-template-default,single,single-post,postid-19159,single-format-standard,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7

Luty w ,,Gumisiowej Krainie”

Luty w ,,Gumisiowej Krainie”

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu to święto wyjątkowe! Tego dnia Babcie i Dziadkowie odwiedzają naszą placówkę aby obejrzeć przedstawienia przygotowane przez wnuki. W każdej grupie przedszkolaki ciężko pracowały, aby wiersze,tańce i piosenki ucieszyły Dziadków i wywołały pozytywne emocje.
14 lutego świętowaliśmy Walentynki-Dzień Zakochanych i Przyjaźni. Dzieci uczestniczyły w zabawach, które kojarzą się z tym świętem, rozwiązywały matematyczne zadania i łamigłówki z wykorzystaniem czerwonych serduszek. Przedszkolaki zapoznały się z pojęciem miłości i przyjaźni, nauczyły się, że każdy na nią zasługuje. Nie zabrakło także wykonania prac plastycznych o tematyce walentynkowej.
W naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć Dnia Dinozaura. Dzieci są bardzo zafascynowane tymi prehistorycznymi gadami,znają wiele ciekawostek związanych z historią i występowaniem tych zwierząt. Nie zabrakło interesujących zabaw,sesji zdjęciowych w przygotowanych na ten dzień fotobudkach oraz prac plastycznych, które zostały zaprezentowane w kącikach artystycznych.
W naszej placówce odbyło się w lutym bardzo interesujące spotkanie edukacyjne „Widoczny i bezpieczny przedszkolak”. Przeprowadzone zostało w ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny,jesteś bezpieczny” przez przedstawicieli WORD Radom i z udziałem Wójta Gminy Jedlińsk Kamila Dziewierza. Dzieci obejrzały bardzo ciekawą prezentację multimedialną i zadawały mnóstwo pytań dotyczących bezpiecznego poruszania się po drogach. Na koniec spotkania Panowie wręczyli każdemu dziecku odblaskowy upominek,który będzie przydatny na spacerach.
Miesiąc luty w naszym przedszkolu był bardzo interesujący,owocny i pełen wrażeń,dobrej energii i nabywania nowych umiejętności.
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii!