Karnawał w Gumisiowej Krainie
18965
post-template-default,single,single-post,postid-18965,single-format-standard,bridge-core-2.4.2,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-22.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-7

Karnawał w Gumisiowej Krainie

Karnawał w Gumisiowej Krainie

„Wszyscy bawią się wspaniale,jak co roku w karnawale”

Bal karnawałowy  dla przedszkolaków to dzień niezwykły,przepełniony muzyką i zabawą.Dzieci czekały na niego wiele tygodni przygotowując swoje wymarzone przebrania. Tego dnia w przedszkolu pojawili się bohaterowie bajek,wróżki,królewny,policjanci,rycerze,piraci i dinozaury.Zabawę poprowadził wspaniały zespół animacyjny „FotoAnim”.
Były tańce-łamańce,pociąg,wytwornica piany i baniek mydlanych.Miłą niespodzianką były odwiedziny kotka-maskotki,z którym dzieci pięknie bawiły się w kółeczku.
Na zakończenie balu każde dziecko otrzymało paczkę ufundowaną przez dyrekcję przedszkola.
Bal karnawałowy dostarczył wielu pozytywnych emocji i wrażeń.Dzieci mogły przebrać się za znaną i lubianą postać i wyglądały inaczej niż zwykle. Wszyscy bawili się znakomicie w rytmie dziecięcych przebojów.Miło spędzony czas i wspólna zabawa przyniosły wiele uśmiechów i radości.Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęć grupowych,które będą niezapomnianą pamiątką z balu.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia w naszej galerii.